Kurumsal

Gümüş Pen Kurumsal

Hizmet ve Kalite Politikamız

Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve ayrıntılarda müşteri memnuniyetini hedefliyoruz…

Ekibimizce Benimsediğimiz Hizmet ve Kalite Politikamız

Müşterilerimizin memnuniyeti ve hizmetlerimizin daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri bir kerede doğru ve zamanında yapmak. Her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir inşaat şirketi olmak için daha çok çalışmak, işverenin ve müşterinin gereksinim ve beklentilerini zamanında tespit ederek bunları karşılamak.

Uygun Fiyat Politikamız

Tüm hizmetlerimizde piyasada uygulanan ücretlerin de altında; extra masraf ve maliyet çıkarmayarak mümkün olan en iyi fiyata işin yapılması.

Teknolojik Gelişmeleri ve En Yeni Metotları Takip

Kalite düzeyinin yükseltilmesi için, teknolojik gelişmeleri izlemek ve ekipmanlarımızı sürekli yenilemek.

İş Çevresinin Temiz Tutulması

İşlerin uygulanması ve yürütülmesi aşamasında çalışma alanına (ev, işleri vb.) ve çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak. Etkin bir tertip ve düzen bilinci yaratarak en az hasar ve düzensizlikle işi tamamlamak.

İş Güvenliği

Ekip Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek. Yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak.

Sizede Müşteri Memnuniyeti ve uygun fiyat odaklı hizmet vermekten memnuniyet duyacağız…